هزینه مقالات

هزینه ارسال مقاله هر مقاله 100000ریال(صدهزارتومان) برای ارسال بیش از یک مقاله 40% تخفیف و بیش از دو مقاله 50% تخفیف در نظر گرفته شده است(لازم به ذکر است گواهی فقط به اسم ارائه دهنده مقاله صادر می شود)

صدور گواهی ارائه مقاله برای سایر همکاران مقاله مشروط به پرداخت 300000ریال(30هزارتومان) می باشد.

مقالاتی که از سوی دانشجویان کارشناسی پرستاری واحد علی اباد کتول ارسال و پذیرفته می شود رایگان می باشد.

در صورت عدم پذیرش مقاله هزیته واریز شده ظرف 72ساعت بعد از اعلام نتایج داوری به برگشت داده می شود.

مقالات به دو صورت سخنرانی و سخنرانی پوستر پذیرش می گردد.

لازم به ذکر است ارسال فیش پرداختی الزامی می باشد.

به مقالات برتر از سوی اسپانسر سمینار جوایز نفیسی اهدا می گردد.

شرکت کننده آزاد

شرکت کنندگان آزاد برای دریافت گواهی و امتیاز شرکت در سمینار برای دانشجویان کارشناسی و سایر شرکت کنندگان آزاد 50000ریال(5هزارتومان) می باشد.

لازم به ذکر است داوری مقالات ، صدور گواهی شرکت در سمینار و کارگاه مشروط به پرداخت هزینه و ارسال شماره فیش و ارسال اسکن فیش به ایمیل همایش به ایمیل این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

درصورت هرگونه سوال می توانید سوالات خود را به شماره تلگرام 09113701106 ارسال نمایید. یا با شماره تلفن09014712966تماس حاصل نمایید

شماره حساب 0216836922003 بانک ملی، به نام دانشگاه آزاد اسلامی واحدعلی اباد کتول

 در دست داشتن اصل فیش در روز همایش الزامی می باشد.

...

به اطلاع تمامی اساتید، دانشجویان، پژوهشگران و کارشناسان محترم می‌رساند، بخش دریافت اصل مقالات  چهارمین سراسری پرستاری بهداشت روان و سلامت جامعه در 24ابان 1396فعاليت خود را آغاز می‌نماید. متقاضيان بايستی از  لينک ثبت نام و ارسال مقاله اقدام به ثبت‌نام نموده و پس از تاييد نام كاربری و رمز عبور نسبت به ارسال اصل مقالات خود تنها براساس شیوه‌نامۀ مورد نظر كنفرانس كه از لينک دستورالعمل نگارش مقاله در صفحۀ اصلی تارنما قابل دسترس است، اقدام فرمايند.

دبیرخانۀ چهارمین بهداشت روان و سلامت جامعه

قابل توجه پژوهشگران گرامي

با ياري خداوند متعال، دانشکده پرستاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد علی آباد کتول با کمک معاونت پژوهشی و روابط عمومی دانشگاه در تاریخ 26ابان 1396برگزار می نماید..
بر اين اساس از كليه پژوهشگران، دانشجویان و اساتيد علاقه مند دعوت مي شود حداكثر تا تاريخ 20مهر نسبت به ثبت نام و ارسال خلاصه مقاله خود به زبان انگليسي اقدام فرمايند. مقالات برگزيده به صورت سخنرانی و همچنین به مقالات پوستر نیز گواهی سخنرانی- پوستر دریافت می نمایند.
محققين و علاقمندان محترم مي توانند به آدرس همايش مراجعه و پس از ثبت نام اوليه نسبت به انتخاب شناسه و رمز عبور نسبت به ارسال خلاصه مقاله اقدام نمايند. 


ارادتمند شما
دکتر حمید حجتی

آخرین مهلت ارسال مقالات15ابان 1396